Get Adobe Flash player
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Bitwa pod Ewiną - 68 rocznica

Bitwa pod Ewiną - 68 rocznica 2 lata 1 miesiąc temu #322

• A ja kocham swoją ramę :-)
  • apacz Avatar
  • apacz
  • Admin
  • Oklaski: 17
Co nic nie piszecie, było Was trochę przecież :) Nie pamiętam dokładnie ile, ale "na oko" z 15 osób? Ciężko mi pisać o samej trasie, którą zebrani pojechali ale choć nie na rowerze, to do Ewiny dotarłem. Co jak co, ale w tym roku to organizatorzy na frekwencje narzekać nie mogli. To nie była "kameralna" uroczystość, jak ta na która już kiedyś się wybraliśmy. To były obchody, że tak powiem, pełną parą. Pojawił się ponoć nawet wicemarszałek naszego województwa. Wystawiali swój sprzęt chłopaki z Roty, krótkofalówkowcy, przyjechało też sporo rowerzystów (głównie Częstochowa i Myszków ale nie tylko) na zorganizowany przez Witję zlot. Częstowano grochówka - nie wiem czy smaczna, bo się nie załapałem ;) Sądzę, że wycieczka chyba się podobała.
Fotki mam obiecane, jak dostane udostępnię w galerii.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bitwa pod Ewiną - 68 rocznica 2 lata 1 miesiąc temu #323

• Tylko śmieci i zdechłe ryby płyną z prądem.
  • zbyszek52 Avatar
  • zbyszek52
  • Pisarz senior
  • Oklaski: 0
Witam.Owszem,było nas paru,ale jak widać nikt nie kwapi się do napisania choć paru słów.Więc / nie należy zaczynać zdania od 'więc'/,więc może ja popełnię parę słów,choć byłem pewnie najkrócej na wycieczce.Z trasą to wg. mnie wszystko w porządku,fajna trasa:'rowerowa'.Z wszystkimi uczestnikami wycieczki jechałem razem tylko ok.połowy trasy w pierwszą stronę.Tak mimowolnie wyszło.Rozgraniczam samą wycieczkę od uroczystości,a w zasadzie od historii / o bitwie pod Ewiną można poczytać w necie/.Rzeczywiście uroczystości były okazałe,ale czy było co świętować?To już każdy niech sobie sam na to pytanie odpowie.Dla mnie wycieczka osobiście udana,poznałem dwie przemiłe osoby,z dwóch różnych pokoleń.Grochówki też nie skosztowałem,musiałem wcześniej wracać/obowiązkowo w pracy przed godz.14.00/.Przez awarię 'komórki' udało mi się tylko kilka zdjęć,te najlepsze ujęcia niestety nie wyszły.W sumie O.K.Na koniec mała dygresja,kol.Apacz porzuć złudzenia co do aktywności uczestników ekipy Rowerowo.pl.Powinieneś lepiej ode mnie wiedzieć jak z ta aktywnością jest.Tak jest zawsze i wszędzie,jest paru aktywnych,a reszta to 'muszle'.Chętnie poczytam o wyprawie.Pozdrowerek.

Odp: Bitwa pod Ewiną - 68 rocznica 2 lata 1 miesiąc temu #326

• apacz Avatar
  • apacz
  • Admin
A jak kontakty z przybyłymi rowerzystami na zlot? Przyznam się, że mnie niestety nie udało się zamienić z nikim słowa i tylko "na oko", czyli po koszulkach określiłem kto był. Aaa jeszcze słyszałem jak Witja do kamery mówił, że ponoć przybyli rowerzyści z okolicznych województw.

Odp: Bitwa pod Ewiną - 68 rocznica 2 lata 1 miesiąc temu #333

• Evelina Avatar
  • Evelina
  • Zaczynam pisać
To była moja pierwsza wycieczka w takim składzie, ale przyznaje, że niezwykle udana. Teraz mogę jedynie żałować, że tak późno zdecydowałam się na podróżowanie rowerem :(
W załączniku przesyłam kilka zdjęć z Naszej wspólnej wyprawy:)

Pozdrawiam
Ewelina
Ostatnio zmieniany: 2 lata 4 tygodni temu przez apacz.

Odp: Bitwa pod Ewiną - 68 rocznica 2 lata 4 tygodni temu #344

• apacz Avatar
  • apacz
  • Admin
Evelina, bardzo dziękuję za przesłane fotki. Pozwoliłem sobie je zgrać aby wspólnie z otrzymanymi od Areza wgrać do galerii głównej.
>>>TUTAJ<<< jest bezpośredni link
Mam nadzieję, że się nie gniewasz?
Ostatnio zmieniany: 2 lata 4 tygodni temu przez apacz.
Za tę wiadomość podziękował(a): kadzik

Odp: Bitwa pod Ewiną - 68 rocznica 2 lata 4 tygodni temu #345

• Evelina Avatar
  • Evelina
  • Zaczynam pisać
Oczywiście się nie gniewam :)
Czas generowania strony: 0.132 s.