Get Adobe Flash player
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Regulamin forum

 

1. Każdy użytkownik, który zamieszcza posty na naszym forum automatycznie akceptuje regulamin forum.
2. Administrator oraz Moderatorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w postach znajdujących się na forum.
3. Administrator i Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usuwania treści, przywoływania do porządku osób, które nie stosują się do zasad forum oraz prawo do zmiany regulaminu w dowolnej chwili.
4. Forum Portalu służy wymianie poglądów, doświadczeń, informacji pomiędzy Użytkownikami. Przedmiotem wypowiedzi na forum powinny być tematy związane z rowerami lub wycieczkami. Wyjątkiem są tematy związane z funkcjonowaniem forum oraz działy: „O wszystkim"

5.Zamieszczone odpowiedzi w temacie powinny dotyczyć tegoż tematu.
6.Każdy rejestrujący się Użytkownik może automatycznie umieszczać na forum swoje wypowiedzi.

7. Każdy osoba pisząc post lub temat bierze za niego pełną odpowiedzialność.
8. Na forum nie uznajemy wulgaryzmów, nie obrażamy i wyśmiewamy się nawzajem. Staramy się aby atmosfera dyskusji była sympatyczna i rzeczowa.
9. Zanim utworzysz nowy temat, skorzystaj z wyszukiwarki, być może już ktoś o tym pisał.
10. Tematy umieszczamy w kategoriach do tego przeznaczonych.
11. Temat postu powinien być zatytułowany w taki sposób, aby jak najwięcej mówił o tematyce lub problemie na który szukamy odpowiedzi.

12. Opisując wycieczkę, która się odbyła w temacie podajemy jej datę. Jeżeli nie ma takiej możliwości Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany tematu.
13. Tematy zdublowane będą kasowane.
14. Piszemy konkretnie i na temat, nie SPAMUJEMY (np. „idę do sklepu”, „zaraz wracam”, „Dobranoc do jutra miłych snów” – forum to nie czat lub facebook, aby pisać „byle co”.

15. Nie nabijamy licznika postów.
16. Kolor czerwony jest zastrzeżony dla Administratora lub Moderatora.
17. Na Forum obowiązuje język polski. Autor postu dba o poprawność gramatyczną i ortograficzną (polska pisownia, znaki interpunkcyjne) swoich treści, tematów czy innych wiadomości, które publikuje. Administrator i Moderatorzy zastrzegają sobie możliwość poprawy postów i tematów, w których nie jest stosowana zasada pisania w języku polskim.
18. Zakazuje się używania więcej niż jednego konta aby uniknąć nadzoru na poprawności pisania postów i tematów
19. W sprawach prywatnych lub stosownych tematów czy w celu osobistej wymiany zdań w danym temacie, korzystamy innych form kontaktowania się prywatnie.

20. Uwagi i sugestie na temat strony kierujemy bezpośrednio do Admina osobiście (np. na wycieczce), mailem lub poprzez formularz kontaktowy.

21. Zakazuje się jakiejkolwiek reklamy produktów lub sklepów.

Data aktalizacji 18-08-2012

 

Czytaj więcej...
Czas generowania strony: 0.087 s.