Get Adobe Flash player
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Ścieżki i szlaki w naszym rejonie - dużo szumu, czy faktycznie coś zaczyna się dziać?

Ścieżki i szlaki w naszym rejonie - dużo szumu, czy faktycznie coś zaczyna się dziać? 7 lata 4 miesiąc temu #450

• A ja kocham swoją ramę :-)
  • apacz Avatar
  • apacz
  • Admin
  • Oklaski: 19
Trzeba przyznać, że ostatnich tygodniach robi się głośniej w sprawach możliwego powstania nowych ścieżek i szlaków rowerowych w naszym mieście, powiecie. Z relacji mediów lokalnych można się dowiedzieć, iż powstał nawet zespół (mamy tam swoich przedstawicieli jako Rowerowo.pl, czyli ja i Weteran :-) ), który ma to wszystko koordynować. Na pierwszym spotkaniu przedstawiciele UM wyliczyli całkiem pokaźną liczbę ulic, przy których mają powstać ścieżki. Starostwo wskazało też swoje miejsca, gdzie na jego terenie takowe można zrobić. Zrodził się pomysł stworzenia sieci szlaków rowerowych w naszym powiecie. Gdyby faktycznie udało się to wszystko razem zgrać, bez zbędnej polityki (w co wątpię), rowerzyści w naszym rejonie otrzymaliby sporo bezpiecznych ścieżek i ciekawych szlaków do zjeżdżenia. Wczoraj 26.03 w PG 3 odbyła się też debata poświęcona temu zagadnieniu. Mam nadzieję, że całe to poruszenie w temacie, to nie tylko "hałas" powstały przed zbliżającymi się wyborami. Trzymam kciuki za inicjatywę, a jeszcze bardziej za realizację projektów dzięki niej powstałym.
Do starostwa wysłaliśmy też pierwszą naszą propozycję szlaku. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Zachęcam do dyskusji na ten temat. Poniżej linki do informacji związanych z tematem, które znalazłem w sieci. Jak coś dorwiecie wrzucajcie, będziemy mieli to w jednym miejscu.
Nasze MIasto
ONET
Nasze Miasto - widać w galerii Tmiego ;-)
Ostatnio zmieniany: 7 lata 4 miesiąc temu przez apacz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ścieżki i szlaki w naszym rejonie - dużo szumu, czy faktycznie coś zaczyna się dziać? 7 lata 4 miesiąc temu #458

• apacz Avatar
  • apacz
  • Admin
Debata w PG nr 3 Powiat Radomszczański
I ponownie
Powiat Radomszczański ale o debacie w ILO

Odp: Ścieżki i szlaki w naszym rejonie - dużo szumu, czy faktycznie coś zaczyna się dziać? 7 lata 4 miesiąc temu #460

• lollex Avatar
  • lollex
  • Zaczynam pisać
  • Oklaski: 0
Wiadomo coś o powstaniu kolejnej takiej debaty? Gdzie można się w takim razie dowiedzieć o powstaniu tego wydarzenia?

Odp: Ścieżki i szlaki w naszym rejonie - dużo szumu, czy faktycznie coś zaczyna się dziać? 7 lata 4 miesiąc temu #461

• apacz Avatar
  • apacz
  • Admin
Na poprzednią (tej w Starostwie) byłem zapraszany listownie. Jeżeli coś będę wiedział o kolejnej, napiszę.
Po ostatniej wysłałem też maila do Urzędu Miasta, z prośbą o podanie listy ulic przy których miasto planuje utworzyć ścieżki. Taką listę prezentowali przedstawiciele miasta - jednak do dnia dzisiejszego miasto nie odpisało...

Odp: Ścieżki i szlaki w naszym rejonie - dużo szumu, czy faktycznie coś zaczyna się dziać? 7 lata 4 miesiąc temu #463

• apacz Avatar
  • apacz
  • Admin
Publikacja na temat debaty w ILO (strona 10)
>>>Między stronami<<

Ścieżki i szlaki w naszym rejonie - dużo szumu, czy faktycznie coś zaczyna się dziać? 6 lata 11 miesiąc temu #548

• apacz Avatar
  • apacz
  • Admin
Chyba jednak coś się rusza...
Radomsko24
Radomsko24
Powiat Radomszczański

Ponad to co chwilę czytam o rajdach :)
Modny temat się zrobił - i dobrze! Oby tylko ta moda szybko się nie zmieniła ;) Trzymam za to kciuki!
Aaa i słup został "zniknięty" :)
Radomsko24
Ostatnio zmieniany: 6 lata 11 miesiąc temu przez apacz.

Ścieżki i szlaki w naszym rejonie - dużo szumu, czy faktycznie coś zaczyna się dziać? 6 lata 10 miesiąc temu #552

• apacz Avatar
  • apacz
  • Admin
Kolejne ścieżki powstają :) lub powstały
Nasze Miasto
Nasze Miasto

Oby tak dalej!

Ścieżki i szlaki w naszym rejonie - dużo szumu, czy faktycznie coś zaczyna się dziać? 6 lata 10 miesiąc temu #554

• apacz Avatar
  • apacz
  • Admin
I kolejna informacja o ścieżkach...
Nasze Miasto

Ścieżki i szlaki w naszym rejonie - dużo szumu, czy faktycznie coś zaczyna się dziać? 6 lata 9 miesiąc temu #556

• apacz Avatar
  • apacz
  • Admin
Kolejna ścieżka
Nasze Miasto

Ścieżki i szlaki w naszym rejonie - dużo szumu, czy faktycznie coś zaczyna się dziać? 6 lata 8 miesiąc temu #559

• apacz Avatar
  • apacz
  • Admin
Kolejne info o ścieżce, tym razem w innym świetle.
Po nieszczęsnym słupie mamy teraz "rogala"
TVN24

Ścieżki i szlaki w naszym rejonie - dużo szumu, czy faktycznie coś zaczyna się dziać? 6 lata 4 miesiąc temu #577

• apacz Avatar
  • apacz
  • Admin
Poniżej link do sprawozdania z powołania zespołu - którego zebranie odbyło się tylko raz. Mimo, iż rozmawiałem z przedstawicielami naszego starostwa. Temat jednak umilkł - mimo zbliżających sie wyborów :)
Starostwo Powiatowe
Czas generowania strony: 0.123 s.